logotyp

Bowling

Otevírací doba a ceník

pondělí - čtvrtek
15:00  - 22:00 hod.       240,- Kč/hod.
pátek
15:00  - 24:00 hod.       240,-Kč/hod.
sobota
12:00  - 24:00 hod.       240,-Kč/hod.
neděle
13:00  - 20:00               240,-Kč/hod.

Mimo otevírací dobu účtujeme 330,-Kč/hod., po dohodě s obsluhou.

Rezervace

Dráhu si můžete rezervovat na tel.čísle 775 999 992 nebo mailem na wantulok@patium.cz


4 profesionální dráhy značky VIA BOWLING

• Tajemná atmosféra podmořského světa
• Sportovní bar s širokou nabídkou nápojů
• Pořádání pravidelných turnajů

Pravidla bowlingu:

Hra v bowling se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé z prvních z devíti části dvě vypuštění (dva hody). Pokud jsou prvním vypuštěním (prvním hodem) poraženy všechny kuželky, druhé vypuštění se nehraje.
V desáté části hraje hráč tři vypuštění, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, jinak pouze dvě vypuštění.
Všechny části hry musí být u každého hráče u bowlingu provedeny podle pravidel.
Automatické počítačové zařízení může být použito, pokud bude schopno provádět tisk záznamu o skóre části i jinak vyhovovat počítacím a hracím pravidlům hry.
Vypuštění (hod) je provedeno, pokud hráčova koule protne hraniční čáru hracího území. Vypuštění musí být provedeno osobně a manuálně.

Způsob počítání bowlingu
Počet shozených kuželek u hráčova prvního vypuštění je označen v malém čtverci v horním levém rohu této části a počet shozených kuželek u hráčova druhého vypuštění je označen v pravém horním rohu.
Pokud není při druhém vypuštění v části shozena žádná ze stojících kuželek, bude počet označen (-). Počítání pro dvě vypuštění v části bude zaznamenáno okamžitě.

Strike
Strike je proveden, pokud je shozena celá sada kuželek při prvním vypuštění v části. To je označeno (X) v malém levém horním čtverci v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou vypuštěních.

Double
Dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro první strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.

Triple
Tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Spare
Spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním vypuštění v části jsou při druhém vypuštění v téže části doraženy. Značí se (/) v malém čtverci v pravém horním rohu části. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím vypuštění.

Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign