logotyp
Login

Novinky

Pub Opidum již nebude otevřen.......

.......omlouváme se všem hostům a příznivcům Pubu Opidum za tuto nemilou zprávu. Po 12 letech provozu jsme se tak rozhodli z mnoha důvodů.
Každopádně, provozovatel a kuchaři byli v Pubu Opidum stejní jako jsou v restauraci Patium v prvním patře. Proto bychom vás rádi pozvali tam. Oblíbená jídla jsme ponechali - jsou to marinovaná vepřová žebírka, klasický tatarák, smažený sýr, salát coleslaw a spousta dalších. Stejně tak jsme na restauraci Patium začali točit vámi oblíbené pivo Hoegaarden v namražených sklenicích a Stella Artois.
Je pravdou, že v restauraci je trochu jiné prostředí ale zatím na něj hosté reagovali pozitivně. Pokud budete mít zájem, obsluha vám i ráda pustí sportovní přenosy z O2 TV. Otevírací doba je na restauraci Patium každy den od 11.hodiny do 22.hodiny, v neděli do 20.hodiny.
Dále je možné využít i bar na bowlingu, kde se dá objednat téměř celý nápojový sortiment, který byl v Pubu Opidum. Tam se zavírá každý den ve 24 hodin, v neděli potom také ve 20 hodin.
Mockrát děkujeme všem hostům za 12 let plných rušných večerů, které dělali v Opidu pravou hospodskou atmosféru.Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign