logotyp

Indická restaurace

1.4. Letní zahrádka již otevřena

1.4. Letní zahrádka již otevřena

Vážení a milí hosté,
i přes letošní, bohužel ne zatím příliš slunečné, počasí jsme otevřeli jsme letní zahrádku. I venkovní branka, kterou se přes schody dostanete nahoru do zahrady je již dokořán (v otevírací době samozřejmě). Věřte tomu, že je tam doopravdy nádherně.
Budeme se na vás těšit.

Nový provozovatel restaurace

Vážení hosté restaurace Patium,

1.10. se v restauraci v objektu Patium Zbraslav vyměnil provozovatel gastronomických služeb. Už teď víme, že výměna je pro zbraslavskou lokalitu velmi příjemným zpestřením a obohacením gastronomických zážitků, neboť současná restaurace nabízí výbornou a chutnou indickou kuchyni. Provozovatel - původem sám Ind pan Anil Kumar- v Praze již mnoho let provozuje úspěšně nekolik restaurací a spolu se svojí ženou paní Evou a blízkou rodinnou přítelkyní paní Táňou, které mu budou s provozem pomáhat. Restaurace se jmenuje RANG DE BASANTI.  O autentičnost se určitě také postarají kuchaři přímo z Indie, kteří indická jídla ovládají snad i poslepu. 
Kromě stálého jídelního lístku je od pondělí do pátku v nabídce i polední menu, a to od 11:00 do 15:00, složené vždy ze dvou vegetariánských jídel za 140,-Kč, ze dvou kuřecích jídel za 150,-Kč a jedno jehněčí jídlo za 199,-Kč. Každé z těchto jídel v sobě zahrnuje rýží, chléb naan (denně se peče čerstvý v tandůru), salátek a malý dezert. 

Za nás, kteří se o provoz celého objektu Patium staráme, je námi vyzkoušené jídlo indických kuchařů bezchybné a velmi chutné, zatím jsme se ho ještě nenasytili dostatečně :-) určitě doporučujeme!!!!


V neposlední řadě je třeba také zmínit, že nově bude fungovat rozvoz veškerých jídel, a to od 11:00 do 21:30 hodin.
Zatím rozvoz ještě nefunguje zcela 100%, protože rozjet provoz restaurace dá hodně práce, ale snad to již nepotrvá dlouho. Každopádně, když zavoláte na telefonní číslo do restaurace - 775 999 991- a na rozvoz se zeptáte, budou se snažit vyjít vstříc a jídlo vám přivézt.

Kontakt

tel: 775 999 991, 777 990 425
mail: restaurace@patium.cz, manager@patium.cz

Těšíme se na vás

Vlasnosti podniku

catering
dětský koutek
extra salónek
letní zahrádka
příjemné prostředí
pořádání úžasných akcí 

Přednosti restaurace

Kromě již zmíněných služeb si všimněte možnosti pronajmout salónek s obsluhou restaurace, pojíst v letní zahrádce, nebo v zimě v zimní zahradě. Maminky ocení chvíli klidného posezení s přáteli, zatímco jejich děti se zabaví v dětském koutku a mohou jim vybrat zdravá jídla z dětského menu.

Dětský koutek v restauraci Patium

Vážení hosté,
pro naše nejmenší hosty jsme připravili v restauraci Patium dětský koutek.Vaši nejmenší se zde jistě zabaví a Vy si v klidu můžete pochutnat na některém z našich jídel, nebo posedět u kávy.

Dětský koutek Dětský koutek v restauraci Detský koutek

Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign