logotyp
Login

Indická restaurace

Nový provozovatel restaurace

Vážení hosté restaurace Patium,

1.10. se v restauraci v objektu Patium Zbraslav vyměnil provozovatel gastronomických služeb. Už teď víme, že výměna je pro zbraslavskou lokalitu velmi příjemným zpestřením a obohacením gastronomických zážitků, neboť současná restaurace nabízí výbornou a chutnou indickou kuchyni. Provozovatel - původem sám Ind pan Anil Kumar- v Praze již mnoho let provozuje úspěšně nekolik restaurací a spolu se svojí ženou paní Evou a blízkou rodinnou přítelkyní paní Táňou, které mu budou s provozem pomáhat. Restaurace se jmenuje RANG DE BASANTI.  O autentičnost se určitě také postarají kuchaři přímo z Indie, kteří indická jídla ovládají snad i poslepu. 
Kromě stálého jídelního lístku je od pondělí do pátku v nabídce i polední menu, a to od 11:00 do 15:00, složené vždy ze dvou vegetariánských jídel za 140,-Kč, ze dvou kuřecích jídel za 150,-Kč a jedno jehněčí jídlo za 199,-Kč. Každé z těchto jídel v sobě zahrnuje rýží, chléb naan (denně se peče čerstvý v tandůru), salátek a malý dezert. 

Za nás, kteří se o provoz celého objektu Patium staráme, je námi vyzkoušené jídlo indických kuchařů bezchybné a velmi chutné, zatím jsme se ho ještě nenasytili dostatečně :-) určitě doporučujeme!!!!


V neposlední řadě je třeba také zmínit, že nově bude fungovat rozvoz veškerých jídel, a to od 11:00 do 21:30 hodin.
Zatím rozvoz ještě nefunguje zcela 100%, protože rozjet provoz restaurace dá hodně práce, ale snad to již nepotrvá dlouho. Každopádně, když zavoláte na telefonní číslo do restaurace - 775 999 991- a na rozvoz se zeptáte, budou se snažit vyjít vstříc a jídlo vám přivézt.

Kontakt

tel: 775 999 991, 777 990 425
mail: restaurace@patium.cz, manager@patium.cz

Těšíme se na vás

Vlasnosti podniku

catering
dětský koutek
extra salónek
letní zahrádka
příjemné prostředí
pořádání úžasných akcí 

Přednosti restaurace

Kromě již zmíněných služeb si všimněte možnosti pronajmout salónek s obsluhou restaurace, pojíst v letní zahrádce, nebo v zimě v zimní zahradě. Maminky ocení chvíli klidného posezení s přáteli, zatímco jejich děti se zabaví v dětském koutku a mohou jim vybrat zdravá jídla z dětského menu.

Dětský koutek v restauraci Patium

Vážení hosté,
pro naše nejmenší hosty jsme připravili v restauraci Patium dětský koutek.Vaši nejmenší se zde jistě zabaví a Vy si v klidu můžete pochutnat na některém z našich jídel, nebo posedět u kávy.

Dětský koutek Dětský koutek v restauraci Detský koutek

Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign