Login

Zahrada

Další párty Seafood and prosecco

Děkujeme všem zúčastněným a vážíme si vašich dnešních pochval na tuto akci. Vzhledem k tomu, že veškeré reakce na tyto grilované speciality byly pouze pozitivní, připravíme do Vánoc ještě alespoň jednou tuto "voňavou" a chutnou párty. Termín oznámíme co nejdřív.

Seafood and Prosecco na zahradě a v restauraci Patium

Parta chorvatů, žijicích v Praze už delší dobu organizuji seafood akce po Praze a ČR. Už léta jsou stěžejním stánkem na farm. trzích na Kulaťáku, a každou neděli odganizuji rybí pikniky pod názven Seafood & prosecco. Tuto neděli hostuji na Zbraslavi, v restauraci Patium. Griluji mořské potvůrky na dřevěném uhlí (tak zv. "na žaru"), s předehrou variací studených předkrmů (různých seafood salátů, tataráku, pomazánek a carpaccii). Nebudou chybět ani slávky "na buzaru" či "chobotnice pod pekou", vše samozřejmě dle tradičních chorvatských receptůr a ochucení skvělým domácím olivový olejem. Jak je hodnotí veřejnost se můžeme přesvědčit na https://www.facebook.com/pg/seafoodbymaare/reviews/?ref=page_internal

Zahrádka PATIUM

Zimní zahrada je nedílnou součástí restaurace Patium. Výhled na vzrostlé kaštany, fontánu Bohyně Gáia a okolní zeleň přenáší na člověka pozitivní energii. Své kouzlo má bezesporu i v zimním období, kdy uprostřed nečasu Vás obklopují vzrostlé palmy a mnoho dalších rostlin. Vzhledem ke své atraktivitě již zde proběhlo mnoho slavnostních večeří, posezení s přáteli, firemních školení a svatebních hostin.

- Od jara po celé léto až do podzimních dnů Vám nabízíme romantické posezení na zahrádce na nádvoří, kde můžete posedět s přáteli na čerstvém vzduchu, klidné atmosféře, ve stínu slunečníků u dobrého drinku.

Plakát

Systém-
základní část A16 týmů - každý s každým - 2x - na >>


Obchodně společenské centrum Patium ZbraslavKousek za >>Home - PATIUM ZBRASLAV,Gourmet restaurant, kavárna, pivnice a restaurace
Odběr novinek
LOGIN

Created by © 2011/2012 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign